Oracle Linux Premier Support

Oracle Linux (Oracle Enterprise Linux, Unbreakable Linux) - Безкоштовна операційна система яка належить до сімейства операційних систем, побудованих на принципах Відкритого коду і ліцензії GNU GPL.  Oracle Linux є сучасною, безпечною, надійною системою, що швидко розвивається  та надає своїм користувачам широкий спектр інструментів для їх адміністрування, налаштування, управління та віртуалізації.

Сумісність Oracle Linux c Red Hat Linux (RHEL) на рівні двійкового коду становить 100%, що дозволяє для життєво важливою бізнес-інфраструктури використовувати розширену підтримку Oracle Linux Premier Support, що допоможе знизити витрати на підтримку ІТ інфраструктури, оскільки вартість послуг технічної підтримки Oracle Linux нижче, ніж у Red Hat Linux.

Oracle Linux Premier Support - ефективна цілодобова підтримка продукту Oracle Linux по всьому світу.

Переваги підтримки Oracle Linux Premier Support

Глобальна служба підтримки світового рівня.

Більше 12 000 спеціалістів розташованих в 175 країнах, що говорять на 29 мовах, що володіють колосальним досвідом, знаннями і ресурсами.

Підвищена безпека і зниження ризиків

Oracle забезпечує підвищення безпеки програмного забезпечення, комплексний захист від нових загроз злому, критичні виправлення, попередження системи безпеки та інформаційні матеріали. Oracle Linux - єдиний дистрибутив Linux, що підтримує застосування всіх перерахованих вище виправлень в реальному часі без переривання роботи, як в просторі ядра, так і в просторі користувача.

Високий рівень доступності і зручності

Корпорація Oracle надає цілодобову технічну підтримку і обробку запитів для програмного забезпечення та обладнання.

Захист інвестицій

Довічна підтримка Oracle - проста, передбачувана і гнучка - надає найбільш повний пакет послуг підтримки в галузі. Система My Oracle Support надає вам інструменти для підтримки і вирішення виникаючих проблем. Скористайтеся перевагами автоматизації обслуговування, щоб істотно зменшити кількість проблем. Отримуйте доступ до великої бази знань з більш ніж 1 млн рішень.