Придбати ліцензії Oracle Database 12c Enterprise Edition

Image
Програмне забезпечення Oracle Database 12c Enterprise Edition є високопродуктивним, масштабується, захищеним і надійним рішенням для кластерних середовищ або інфраструктур з одним сервером на платформах Windows, Linux і UNIX. Oracle Database 12c Enterprise Edition пропонує всеосяжні можливості для простого управління комплексними процесами передач, бізнес-аналітикою і контентом.

Oracle Database 12c Enterprise Edition захищає від поломок серверів, збоїв на сайтах, помилок користувачів і зменшує час вимушеного простою. Редакція допомагає відповідати нормативно-правовим документам, проводить аудит, здійснює прозоре шифрування даних. Завдяки Oracle Database 12c Enterprise Edition адміністратори можуть управляти всім життєвим циклом інформації в великих базах даних.
 • Підтримка єдиної підключається бази даних для хмарних обчислень і консолідації початкового рівня.
 • Крос-платформенне відновлення.
 • Вбудовані кластери Oracle Real Application Cluster підтримують високий рівень безвідмовної роботи.
 • Спрощена установка і настройка.
 • Підходить для всіх типів даних і для всіх додатків.
 • Сумісність з Oracle Database Enterprise Edition, захист початкових інвестицій.
Ліцензія на іменованого користувача (Named User Plus):

Іменований користувач - особа, уповноважена використовувати програми, встановлені на одному або декількох серверах, не залежно від того, чи використовує воно програму в даний момент часу чи ні.

Автоматичний пристрій (яке не потребує участі людини) при можливості доступу до програм вважається користувачем (NUP) на додаток до всіх осіб, уповноваженим використовувати програми. При використанні мультиплексує апаратних або програмних засобів (монітор транзакцій, web-сервер) це число повинне бути визначено на вході мультиплексора. Один і той же співробітник підприємства може працювати з будь-яким сервером на підприємстві, на якому стоїть Oracle Database, але при цьому кількість придбаних ліцензій для кожного сервера не повинно бути менше встановленого мінімуму. Мінімальна кількість ліцензій для покупки - 10 ліцензій на кожен сервер.

Процесорна ліцензія (Processor):

Даний тип ліцензування застосовується в тому випадку, коли немає можливості точно з'ясувати кількість користувачів або їх кількість дуже велика. За допомогою цієї схеми ліцензуються все процесори системи, на якій встановлені та / або запускаються програми.

Доступ до програм може надаватися як внутрішнім користувачам організації, так і третім особам, що передбачає необмежене число користувачів.

Максимально допустима кількість процесорів і socket (місце під процесор) на сервері для даної редакції - 2. В тому числі і при використанні опції RAC максимальну кількість процесорів в кластері - 2.
 • ліцензія на іменованого користувача
 • процесорна ліцензія
Для розрахунку вартості зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
 • Total Recall. Забезпечує безпеку баз даних, допомагає компаніям зберігати інформацію в надійних і захищених від спотворень базах даних, залишаючи дані доступними для існуючих додатків.
 • Active Data Guard. Підвищує якість обслуговування, переносячи ресурсомісткі операції з робочої бази даних на одну або кілька синхронізованих резервних баз даних. Надає доступ до фізичних резервним баз даних в режимі «Тільки читання», дозволяючи посилати запити, сортувати дані, генерувати звіти, забезпечувати доступ через web-інтерфейс і виконувати інші операції, безперервно оновлюючи дані, отримані з робочої бази.
 • Real Application Clusters. Технологія підтримує роботу однієї бази даних на кластері серверів, забезпечуючи тим самим відмовостійкість, продуктивність і масштабованість без необхідності внесення змін у додаток.
  Real Application Clusters One Node. Одновузлових версія Oracle RAC, яка дозволяє клієнтам створювати єдину модель для всіх необхідних баз даних.
 • In-Memory Database Cache. Дозволяє скорочувати час відповіді додатків при обробці транзакцій і підвищувати пропускну здатність за рахунок кешування впливають на продуктивність піднаборів Oracle Database на рівні додатків. Автоматична синхронізація даних між кешем і системою Oracle Database забезпечує цілісність даних.
 • Database Vault. Допомагає організаціям відповідати нормативно-правовим вимогам і підвищувати безпеку встановленого ПО. Проактивно захищає дані ПО, збережені в базі даних Oracle, від доступу користувачів без відповідних прав. Багатофакторні політики забезпечують додаткову безпеку, регулюючи права доступу на базі таких параметрів, як час дня, IP-адреса, назва програми, метод аутентифікації.
 • Advanced Security. Прозоро шифрує всі дані додатків або тільки певні ряди даних, такі як номери кредитних карт, паспортні дані та іншу персональну інформацію. Таким чином, організації можуть забезпечувати відповідність внутрішнім політикам і федеральним законам про захист інформації. Інструмент шифрує дані в базі, а також при передачі і резервне копіювання.
 • Label Security. Інструмент для класифікації даних і регулювання доступу до даних на базі такої класифікації. Надає гнучку структуру, яка дозволяє управляти доступом до даних для захисту персональної інформації і відповідності внутрішнім стандартам.
 • Real Application Testing. Містить функції збору даних про робочому навантаженні і їх відтворення на аналізаторі ефективності SQL, що дозволяє тестувати внесені зміни при реальних робочих навантаженнях системи і виконувати їх налаштування перед перенесенням в робочу систему.
  Advanced Compression. Дозволяє управляти зростаючим обсягом даних з невеликими витратами, забезпечує стиснення будь-яких типів даних для будь-яких додатків в 2 - 4 рази. Підвищує продуктивність обробки запитів за рахунок читання меншої кількості блоків диска.
 • OLAP. Обчислювальна система, що підтримує повний спектр передових аналітичних додатків, в тому числі для планування, складання бюджету, прогнозування, організації продажів і маркетингу, що дозволяє виявити основні тенденції ділової активності і моделювати складні бізнес-сценарії.
  Partitioning. Пропонує широкий вибір методів розбиття бази даних, в тому числі на основі інтервалів, посилань, списків і діапазонів. Здійснює розбивку з використанням двох методів, такими як дата замовлення (діапазон) і регіону (список) або регіону (список) і типом клієнта (список).
 • Advanced Analytics. Перетворює базу даних в повноцінну аналітичну платформу завдяки двом своїм компонентам: Oracle R Enterprise і Oracle Data Mining. Oracle Advanced Analytics дозволяє створювати додатки для аналізу в реальному часі і стратегічного планування в таких областях, як втрата і придбання клієнтів, висування рекомендацій по продукції та попередження шахрайства. Oracle R Enterprise тісно інтегрує розширену мову програмування і базу даних з тим, щоб користуватися бібліотекою функцій статистичного аналізу R і переправляти базі даних результати.
 • Spatial. Забезпечує більш високу продуктивність, пропонує поліпшені мережеві додатки і містить вдосконалені засоби управління, маршрутизації і геокодування. До можливостей додатка відносяться точкове геокодування, підтримка програми для складання маршрутів вантажівок і інфраструктура для тривимірного моделювання та візуалізації.

Заказать звонок

Provide us with your phone number

Заказать звонок

Your callback has been sent sucessfully