Придбати ліцензії Oracle Database 12c Standard Edition 2

Image
Програмне забезпечення Oracle Database Standard Edition 2 - це доступне повнофункціональним рішенням для управління даними, яке ідеально підходить для компаній як малого, так і середнього бізнесу. Oracle Database Standard Edition 2 включає все необхідне для побудови бізнес-додатків. Рішення пропонує архітектуру контейнера БД для простого підключення до хмари, інструменти швидкої розробки додатків, підтримку широкого спектру фреймворків і типів даних, включаючи XML і JSON. Oracle Database Standard Edition 2 працює з ОС Windows, Linux і Unix дозволяє масштабувати IT-системи в міру зростання бізнесу.
  • Підтримка єдиної підключається бази даних для хмарних обчислень і консолідації початкового рівня.
  • Крос-платформенне відновлення.
  • Вбудовані кластери Oracle Real Application Cluster підтримують високий рівень безвідмовної роботи.
  • Спрощена установка і настройка.
  • Підходить для всіх типів даних і для всіх додатків.
  • Сумісність з Oracle Database Enterprise Edition, захист початкових інвестицій.
Ліцензія на іменованого користувача (Named User Plus):
 
Іменований користувач - особа, уповноважена використовувати програми, встановлені на одному або декількох серверах, не залежно від того, чи використовує воно програму в даний момент часу чи ні.
 
Автоматичний пристрій (яке не потребує участі людини) при можливості доступу до програм вважається користувачем (NUP) на додаток до всіх осіб, уповноваженим використовувати програми. При використанні мультиплексує апаратних або програмних засобів (монітор транзакцій, web-сервер) це число повинне бути визначено на вході мультиплексора. Один і той же співробітник підприємства може працювати з будь-яким сервером на підприємстві, на якому стоїть Oracle Database, але при цьому кількість придбаних ліцензій для кожного сервера не повинно бути менше встановленого мінімуму. Мінімальна кількість ліцензій для покупки - 10 ліцензій на кожен сервер.

Процесорна ліцензія (Processor):

Даний тип ліцензування застосовується в тому випадку, коли немає можливості точно з'ясувати кількість користувачів або їх кількість дуже велика. За допомогою цієї схеми ліцензуються все процесори системи, на якій встановлені та / або запускаються програми.

Доступ до програм може надаватися як внутрішнім користувачам організації, так і третім особам, що передбачає необмежене число користувачів.
 
Максимально допустима кількість процесорів і socket (місце під процесор) на сервері для даної редакції - 2. В тому числі і при використанні опції RAC максимальну кількість процесорів в кластері - 2.
  • ліцензія на іменованого користувача
  • процесорна ліцензія
Ліцензія на іменованого користувача (Named User Plus): 350 USD
Процесорна ліцензія (Processor): 17 500 USD