Придбати ліцензії Oracle MySQL

Image
Програмне забезпечення Oracle MySQL - це найбільш відома і популярна в світі база даних з відкритим вихідним кодом. Система управління базами даних Oracle MySQL дозволяє економічно надавати надійні, високопродуктивні і масштабовані web-додатки і вбудовані додатки бази даних. Можливості та технології СУБД Oracle MySQL використовують понад 2000 незалежних розробників ПЗ і обладнання.
 • Просте використання - завантаження і повна установка займають не більше 15 хвилин.
 • Низька сукупна вартість володіння - розгортання СУБД MySQL для критично важливих додатків забезпечує істотну економію.
 • Масштабованість і продуктивність - відповідність вимогам до масштабованості і продуктивності найбільш завантажених web-сайтів і ресурсоємних додатків.
 • Технічна підтримка - підтримка Oracle Premier Support дозволяє скоротити загальні витрати і ризики при використанні продуктів MySQL.
Ліцензія на іменованого користувача (Named User Plus):

Іменований користувач - особа, уповноважена використовувати програми, встановлені на одному або декількох серверах, не залежно від того, чи використовує воно програму в даний момент часу чи ні.

Автоматичний пристрій (яке не потребує участі людини) при можливості доступу до програм вважається користувачем (NUP) на додаток до всіх осіб, уповноваженим використовувати програми. При використанні мультиплексує апаратних або програмних засобів (монітор транзакцій, web-сервер) це число повинне бути визначено на вході мультиплексора. Один і той же співробітник підприємства може працювати з будь-яким сервером на підприємстві, на якому стоїть Oracle Database, але при цьому кількість придбаних ліцензій для кожного сервера не повинно бути менше встановленого мінімуму. Мінімальна кількість ліцензій для покупки - 10 ліцензій на кожен сервер.

Процесорна ліцензія (Processor):

Даний тип ліцензування застосовується в тому випадку, коли немає можливості точно з'ясувати кількість користувачів або їх кількість дуже велика. За допомогою цієї схеми ліцензуються все процесори системи, на якій встановлені та / або запускаються програми.

Доступ до програм може надаватися як внутрішнім користувачам організації, так і третім особам, що передбачає необмежене число користувачів.

Максимально допустима кількість процесорів і socket (місце під процесор) на сервері для даної редакції - 2. В тому числі і при використанні опції RAC максимальну кількість процесорів в кластері - 2.
 • ліцензія на іменованого користувача
 • процесорна ліцензія
Для розрахунку вартості зв'яжіться з нами зручним для вас способом.
 • MySQL Enterprise Edition - всеосяжна і повнофункціональна редакція, що надає доступ до передового інструментарію, засобів управління і цілодобової техподдержке. Enterprise Edition дозволяє досягати максимальної масштабованості, безпеки і надійності СУБД MySQL. Компонент MySQL Enterprise Monitor спрощує адміністрування і моніторинг баз даних, а модулі MySQL Enterprise Security і MySQL Enterprise Audit забезпечують відповідність прийнятим стандартам.
 • MySQL Standard Edition - версія для доставки високопродуктивних і масштабованих програм обробки транзакцій в режимі онлайн (OLTP). Дана редакція MySQL відрізняється простотою використання, високою продуктивністю і надійністю. Standard Edition включає в себе підсистему InnoDB і компонент MySQL Replication.
 • MySQL Classic Edition - редакція тільки для незалежних постачальників ПО, виробників обладнання та VAR-реселерів, що дозволяє їм вбудовувати базу даних MySQL в свої комерційні продукти. Версія Classic, яка пропонує вбудовану базу даних, оптимальна для розробників додатків, що використовують механізм зберігання MyISAM.
 • MySQL Cluster - ACID-сумісна транзакційна база даних реального часу з відкритим вихідним кодом і функцією «авто-шардінга». Продукт не має «одиночній вразливою точки», т. Е. Компонентів, відмова кожного з яких призводить до відмови всієї системи. База даних MySQL Cluster розроблена для наступного покоління хмарних, соціальних, мобільних і web-додатків.
 • MySQL Embedded - версія для незалежних розробників ПЗ і обладнання. Це повнофункціональна, не вимагає адміністрування база даних, яку використовують понад 3000 ISV-, OEM- і VAR-компаній, щоб зробити свої продукти більш конкурентоспроможними і ефективними.

Заказать звонок

Provide us with your phone number

Заказать звонок

Your callback has been sent sucessfully